Новини медицини

Наказ МОЗ України від 16.08.2017 № 942 «Про затвердження Розподілу бланків листка тимчасової непрацездатності, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2017 рік»

Відповідно до абзацу 2 пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 23-р «Про виготовлення бланків листка тимчасової непрацездатності», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою раціонального та цільового використання бланків листка тимчасової непрацездатності, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2017 рік, за бюджетною програмою КПКВК 2301350 «Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров’я» в частині «Забезпечення бланками листка тимчасової непрацездатності закладів охорони здоров’я»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл бланків листка тимчасової непрацездатності, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2017 рік, за бюджетною програмою КПКВК 2301350 «Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров’я» в частині «Забезпечення бланками листка тимчасової непрацездатності закладів охорони здоров’я», що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров`я обласних, Київської міської державних адміністрацій забезпечити:

1) доведення у триденний термін до відома Дочірнього підприємства «Поліграфічний комбінат «Зоря» (м. Київ, вул. Лугова, 1-А, літ. А, 04074, тел./факс (044) 260-65-01) у разі зміни затверджених у Розподілі переліку та адрес складів отримувачів бланків листка тимчасової непрацездатності (закладів охорони здоров’я) їх уточнений перелік та адреси із зазначенням обсягу бланків листка тимчасової непрацездатності в межах загальної кількості, затвердженої у Розподілі;

2) приймання-передачу бланків листка тимчасової непрацездатності за кількістю − відповідно до Розподілу та товаросупровідних документів, а за якістю − відповідно до документів, що засвідчують його якість;

3) персональну відповідальність за збереження, цільове та раціональне використання бланків листка тимчасової непрацездатності;

4) подання щомісяця до Міністерства охорони здоров’я України (Управління бухгалтерського обліку і фінансової звітності) актів списання бланків листка тимчасової непрацездатності у термін до 10 числа місяця, наступного за звітним.

3. Департаменту економіки і фінансової політики (Пістуну Т.Т.) довести до керівників структурних підрозділів з питань охорони здоров`я обласних, Київської міської державних адміністрацій вимоги щодо умов поставки бланків листка тимчасової непрацездатності, передбачених у відповідних договорах про закупівлю товарів за державні кошти.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції