Новини медицини

Наказ МОЗ України від 16.05.2019 № 1117 «Про внесення змін до Розподілу протитуберкульозних препаратів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 11 січня 2018 року № 56»

Відповідно до пунктів 10 та 12 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року № 298 та пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою уникнення ризиків переривання лікування пацієнтів та раціонального і цільового використання протитуберкульозних препаратів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» на виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012 – 2016 роки за напрямом «Централізована закупівля медикаментів для лікування туберкульозу», на підставі листів Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» від 10 травня 2019 року № 1994, від 13 травня 2019 року № 2052 та протоколу засідання Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель від 10 травня 2019 року № 20

 

НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Розподілу протитуберкульозних препаратів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» на виконання Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012 – 2016 роки за напрямом «Централізована закупівля медикаментів для лікування туберкульозу», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 11 січня 2018 року № 56 «Про Розподіл протитуберкульозних препаратів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік», виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Керівнику Управління охорони здоров’я Тернопільської обласної державної адміністрації:

1) здійснити передачу протитуберкульозного препарату «ТЕРІЗ капсули по 250 мг № 100 (10×10) у стрипах» з дотриманням відповідного температурного режиму, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, до Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації у кількості 6500 капсул;

2) копії документів про передачу протитуберкульозного препарату направити до Державного підприємства «Укрвакцина» МОЗ України» та протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача поінформувати Державне підприємство «Укрвакцина» МОЗ України» щодо передачі вищезазначеного протитуберкульозного препарату.

3. Керівнику Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації:

1) організувати отримання протитуберкульозного препарату, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

2) акти на списання направити до Державного підприємства «Укрвакцина» МОЗ України» протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

4. Керівнику Державного підприємства «Укрвакцина» МОЗ України»:

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

2) інформувати МОЗ України щодо передачі протитуберкульозного препарату протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

5. Відповідальним за організацію отримання протитуберкульозного препарату визначити керівника Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції