Новини медицини

Наказ МОЗ України від 15.09.2017 № 1101 «Про внесення змін до Розподілу медичних виробів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2015 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 01 серпня 2016 року № 803»

 

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою раціонального та цільового використання медичних виробів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2015 рік, за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Централізована закупівля лікарських засобів та виробів медичного призначення для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання», на підставі листів Департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації від 29 серпня 2017 року № 1105/2017, Управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації від 29 серпня 2017 року № 11-3954-2 та Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України від 19 серпня 2017 року № 1335

НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Розподілу медичних виробів для лікування дітей, хворих на онкологічні та онкогематологічні захворювання, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2015 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», затвердженого наказом МОЗ України від 01 серпня 2016 року № 803 (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 10 лютого 2017 року № 112), виклавши його у новій редакції, що додається.

2. Керівнику Департаменту охорони здоров’я Закарпатської обласної державної адміністрації:

1) здійснити передачу медичного виробу Контейнер з розчином антикоагулянту для автоматичного аферезу АЦД-А, з дотриманням відповідного температурного режиму, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2015 рік, до Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України у кількості 40 штук.

2) копії документів про передачу медичного виробу та інформацію про його фактичне отримання направити до ДП «Укрмедпостач» МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

3. Керівнику Управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністраціїї:

1) здійснити передачу медичного виробу Комплект Trima Accel з LRS камерою для колекції тромбоцитів, плазми і еритроцитів, з дотриманням відповідного температурного режиму, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2015 рік, до Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України у кількості 70 штук.

2) копії документів про передачу медичного виробу та інформацію про його фактичне отримання направити до ДП «Укрмедпостач» МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

4. Керівнику Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України:

1) організувати отримання медичних виробів та забезпечити контроль за їх використанням та зберіганням;

2) акти на списання направити до ДП «Укрмедпостач» МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

5. Керівнику Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України:

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно до підпункту 2 пункту 2, підпункту 2 пункту 3 та підпункту 2 пункту 4 цього наказу;

2) поінформувати МОЗ України щодо передачі медичних виробів протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

6. Відповідальним за організацію отримання вищезазначених медичних виробів визначити керівника Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» Міністерства охорони здоров’я України.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария