Новини медицини

Наказ МОЗ України від 15.09.2017 № 1097 «Про затвердження списку відповідальних фахівців за формування обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів закладами і установами охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів»

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою раціонального планування потреби закладів охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів, та ефективності витрат бюджетних коштів при закупівлі та відшкодуванні вартості лікарських засобів та для реалізації Порядку визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів закладами і установами охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 11 липня 2017 року № 782, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13 липня 2017 року за № 851/30719

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити список відповідальних фахівців за формування обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів закладами і установами охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів (далі – відповідальні фахівці), що додається.

2. Директору державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (Т. Думенко) провести 18 вересня 2017 року на базі державного підприємства «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» у м. Києві для відповідальних фахівців тренінг із застосування порядку визначення обсягів потреби в закупівлі лікарських засобів закладами і установами охорони здоров’я, що повністю або частково фінансуються з державного та місцевих бюджетів (далі – тренінг).

3. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Севастопольської та Київської міських державних адміністрацій забезпечити участь відповідальних фахівців у тренінгу.

4. Витрати на відрядження відповідальних фахівців для участі у тренінгу віднести за їх основним місцем роботи.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р.Р.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції