Новини медицини

Наказ МОЗ України від 15.03.2019 № 591 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 2 березня 2017 р. № 200 та визнання таким, що втратив чинність, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 2 березня 2017 р. № 199»

Відповідно до Законів України «Про публічні закупівлі», «Про лікарські засоби», підпункту 3 пункту 6 та пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 267, та з метою забезпечення супроводу роботи постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель

 

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до наказу від 2 березня 2017 р. № 200 «Про затвердження Положення про групи експертів та фахівців, що залучаються до роботи Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель» доповнивши його новими пунктами 2-3 такого змісту:

«2. Затвердити Порядок підготовки пропозицій до номенклатури лікарських засобів, медичних виробів, інших товарів і послуг, що закуповуватимуться для забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру за бюджетні кошти у відповідному бюджетному році, що додається;

3. Затвердити Порядок підготовки, погодження та затвердження інформації про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі, що додається;».

У зв’язку з чим пункт 2 вважати пунктом 4.

2. Внести зміни до Положення про групи експертів та фахівців, що залучаються до роботи Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від  2 березня 2017 р. № 200, виклавши його у новій редакції, що додається;

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 2 березня 2017 р. № 199 «Про затвердження Положення про групи технічного супроводу Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель».

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О.А.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария