Новини медицини

Наказ МОЗ України від 15.03.2019 № 585 «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з виконання Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку»

Відповідно до підпункту 3 пункту 6 та пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою підготовки пропозицій та координації виконання Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 липня 2018 року № 530,

 

НАКАЗУЮ:

1. Утворити Міжвідомчу робочу групу з виконання Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку та затвердити її склад, що додається.

2. Затвердити Положення про Міжвідомчу робочу групу з виконання Національного плану заходів щодо неінфекційних захворювань для досягнення глобальних цілей сталого розвитку, що додається.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 06 червня 2017 року № 609 «Про утворення Міжвідомчої експертної робочої групи для супроводу заходів щодо неінфекційних захворювань».

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О.А.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції