Новини медицини

Наказ МОЗ України від 15.03.2019 № 582 «Про внесення змін до Положення про Постійну робочу групу МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель та визнання таким, що втратив чинність наказ МОЗ України»

З метою удосконалення порядку проведення Міністерством охорони здоров’я України державних закупівель  за програмою «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», відповідно до Законів України «Про публічні закупівлі», «Про лікарські засоби», підпункту 3 пункту 6 та пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267,

 

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до Положення про Постійну робочу групу МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 17 січня 2017 року № 32, виклавши його в новій редакції, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 17 січня 2017 року № 31 «Про затвердження складу Груп технічного супроводу Постійної робочої групи МОЗ України з питань профільного супроводу державних закупівель».

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О.А.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария