Новости медицины

Наказ МОЗ України від 14.12.2017 №1597 «Про утворення Державного підприємства «Електронне здоров’я»»

Відповідно до Господарського та Цивільного кодексів України, Законів України «Про управління об’єктами державної власності», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267 та з метою забезпечення належного виконання функцій, покладених на Міністерство охорони здоров’я України та здійснення заходів ефективного функціонування і розвитку інформаційно-телекомунікаційних систем та баз даних, що створюються в галузі охорони здоров’я,

 

НАКАЗУЮ:

1. Утворити Державне підприємство «Електронне здоров’я» (далі – Підприємство).

2. Затвердити Статут Підприємства, що додається.

3. Розмістити Підприємство за адресою: 01601, м. Київ, вул. Грушевського, 7

4. Державному секретарю Янчуку А.О. вжити заходів щодо призначення виконуючим обов’язки генерального директора Підприємства до призначення керівника підприємства в установленому законодавством порядку.

5. Виконуючим обов’язки  генерального директора Підприємства:

1) у триденний строк після призначення подати на державну реєстрацію установчі документи Підприємства;

2) у тижневий строк подати до Департаменту управління персоналом та кадрової роботи і Управління правового забезпечення витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань про державну реєстрацію Підприємства.

6. Департаменту управління персоналом та кадрової роботи (Азябіна О.О.) підготувати проект наказу про внесення Підприємства до переліку закладів, підприємств, установ і організацій, які належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України.

 

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник МіністраО. ЛІНЧЕВСЬКИЙ

Комментировать

Нажмите для комментария

Здравствуйте,
Выйти

Мы на Facebook

Самое популярное