Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 14.02.2012 № 108 «Про затвердження Змін до Стандарту надання медичної допомоги хворим на хіміорезистентний туберкульоз»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
14.02.2012N 108
м.Київ
Про затвердження Змін до Стандарту надання медичної допомоги хворим на хіміорезистентний туберкульоз

 

Відповідно до статей 4,6 Основ законодавства України про охорону здоров’я, Концепції Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012-2016 роки, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1341-р та з метою запобігання формування медикаментозної резистентності, приведення у відповідність до міжнародних стандартів протоколів лікування хворих на туберкульоз і забезпечення цільового використання коштів державного бюджету

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Зміни до Стандарту надання медичної допомоги хворим на хіміорезистентний туберкульоз, затвердженого наказом МОЗ України від 22.10.2008 № 600, що додаються.

2. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити застосування цього наказу у роботі.

3. Контроль за виконання цього наказу покласти на заступника Міністра охорони здоров’я України Толстанова О.К.

МіністрО.В.Аніщенко

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції