Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 14.01.2013 № 13 «Про інформування щодо стану імунізації та охоплення населення імунопрофілактикою «

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
14.01.2013N 13
м.Київ
Про інформування щодо стану імунізації та охоплення населення імунопрофілактикою

З метою контролю за умовами обігу імунобіологічних препаратів, які централізовано закуповуються за кошти Державного бюджету України за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Програми і централізовані заходи з імунопрофілактики», а також забезпечення виконання положень законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та «Про затвердження Загальнодержавної програми імунопрофілактики та захисту населення від інфекційних хвороб на 2009 — 2015 роки» та у зв’язку із указами Президента України від 09 грудня 2010 року № 1085 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади» та від 06 квітня 2011 року № 400 «Про Положення про Державну санітарно-епідеміологічну службу України», керуючись підпунктом 1 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467 України,

 

НАКАЗУЮ:

1. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних (міських) державних адміністрацій визначити:

1.1. Територіальні інформаційно-аналітичні центри медичної статистики відповідальними за збір, обробку та передачу узагальненої електронно-статистичної форми «Укрвак-08» до ДП «Український інформаційно-обчислювальний центр МОЗ України» (далі — ДП «УІОЦ МОЗ України»).

1.2. Відповідальних посадових осіб за подання щомісячних звітів про виконання профілактичних щеплень до МОЗ України, про що повідомити МОЗ України у 2-тижневий термін з моменту видання відповідного наказу.

2. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних (міських) державних адміністрацій, Голові Державної санітарно-епідеміологічної служби України (Пономаренко А. М.) забезпечити складання та подання звітів до МОЗ України щодо стану імунізації та охоплення населення імунопрофілактикою на окремих адміністративно-територіальних одиницях згідно визначеної форми та строків, один раз у півріччя.

3. Управлінню громадського здоров’я (Григоренко А. А.), Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги (Хобзей М. К.), Голові Державної санітарно-епідеміологічної служби України (Пономаренко А. М.), ДП «Державний експертний центр МОЗ України» (Нестерчук М. М.), ДУ «Інститут епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМНУ» (за згодою) розробити та затвердити у місячний термін, з моменту підписання цього наказу, порядок інформування щодо стану імунізації та охоплення населення імунопрофілактикою.

4. Голові Державної санітарно-епідеміологічної служби України (Пономаренко А. М.) забезпечити:

4.1. Передачу баз даних електронно-статистичної форми «Укрвак-08» до Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних (міських) державних адміністрацій, закладів охорони здоров’я (далі — юридичних осіб).

4.2. Направлення фахівців, відповідальних за електронно-статистичну форму «Укрвак-08» до юридичних осіб з метою надання методичної допомоги щодо її впровадження.

4.3. Інформування про проведену роботу Управління громадського здоров’я МОЗ України у місячний термін з моменту передачі баз даних електронно-статистичної форми «Укрвак-08» до юридичних осіб.

5. Директору ДП «УІОЦ МОЗ України» до 01 лютого 2013 року надати до Міністерства охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних (міських) державних адміністрацій бази даних «УкрВак-08» (розробленої в Access-2000) обласного, міського і районного рівнів.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Р. Моісеєнко.

МіністрР. Богатирьова

 

Комментировать

Нажмите для комментария