Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 13.12.2013 № 1092 «Про затвердження Плану діяльності Міністерства охорони здоров’я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
13.12.2013N 1092
м.Київ
Про затвердження Плану діяльності Міністерства охорони здоров’я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік

На виконання статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План діяльності Міністерства охорони здоров’я України з підготовки проектів регуляторних актів на 2014 рік (далі – План), щододається.

2. Керівникам самостійних структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров’я України, забезпечити:

1) підготовку проектів регуляторних актів відповідно до затвердженого Плану;

2) завчасне, не пізніше ніж п’ять робочих днів до встановленого строку, подання інформації щодо необхідності внесення змін до Плану в установленому законом порядку до Юридичного управління;

3) здійснення відстеження результативності регуляторного акту у визначеному законом порядку.

3. Юридичному управлінню забезпечити внесення змін до зазначеного Плану у разі отримання пропозицій від структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я України та центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра охорони здоров’я України.

4. Департаменту інформаційно-організаційного та документального забезпечення (Ю. Демедюк) забезпечити оприлюднення Плану та змін до нього (в разі їх затвердження) на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

МіністрР. Богатирьова

 

Комментировать

Нажмите для комментария