Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 13.12.2013 № 1089 «Про утворення робочої групи з опрацювання нормативно-правових актів щодо державного регулювання цін на лікарські засоби»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
13.12.2013N 1089
м.Київ
Про утворення робочої групи з опрацювання нормативно-правових актів щодо державного регулювання цін на лікарські засоби

Відповідно до підпункту 3 пункту 5 та пункту 9 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, з метою підтримання у контрольному стані нормативно-правових актів

 

НАКАЗУЮ:

1. Утворити та затвердити склад робочої групи з опрацювання нормативно-правових актів щодо державного регулювання цін на лікарські засоби (далі – Робоча група), що додається.

2. Голові Робочої групи в разі необхідності:

1) проводити засідання Робочої групи;

2) вносити зміни до складу Робочої групи та залучати до роботи, у разі необхідності, спеціалістів та представників інших міністерств, установ та громадських організації у встановленому порядку.

3. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 22 січня 2013 року № 46 «Про утворення Міжвідомчої робочої групи з підготовки пропозицій щодо удосконалення механізму регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення».

4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Першого заступника Міністра О. Качура.

МіністрР. Богатирьова

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції