Новини медицини

Наказ МОЗ України від 13.10.2017 № 1259 «Про проведення громадської експертизи на запит Антикорупційної Громадської Спілки «Совість»»

Відповідно до статей 9, 31 Закону України «Про інформацію» та пункту 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976, на підставі запиту Антикорупційної Громадської Спілки «Совість» від 10 жовтня 2017 року № 10/10-6 щодо проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров’я України стосовно оцінки діяльності МОЗ України з громадськістю під час виконання покладених на нього завдань і функцій з організації заготівлі і переробки донорської крові в Україні, забезпеченню економічно ефективного і якісного задоволення внутрішніх потреб охорони здоров’я населення України, а також доцільних обсягів експорту і імпорту препаратів крові.

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити начальника Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Орабіну Т.М. та головного спеціаліста Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Мороз О.А. відповідальними особами за забезпечення взаємодії з Антикорупційною Громадською Спілкою «Совість» у зв’язку з надходженням запиту щодо проведення громадської експертизи.
  2. Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу (Орабіна Т.М.) розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України інформацію про надходження запиту Антикорупційної Громадської Спілки «Совість» про проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров’я України та заходи, вжиті МОЗ України з метою сприяння проведенню громадської експертизи.
  3. Керівникам структурних підрозділів у разі відповідності запиту вимогам Закону України «Про інформацію» та Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976, забезпечити надання Антикорупційній Громадській Спілці «Совість» матеріалів, необхідних для здійснення громадської експертизи.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р.Р.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария