Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 13.05.2009 № 334 «Про затвердження примірних табелів матеріально-технічного оснащення підрозділів інтенсивної терапії, анестезіології та неонатології закладів охорони здоров’я»

 

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
13.05.2009N 334
м.Київ
Про затвердження примірних табелів матеріально-технічного оснащення підрозділів інтенсивної терапії, анестезіології та неонатології закладів охорони здоров’я

 

На виконання п.5 Національного плану розвитку системи охорони здоров’я на період до 2010 р., затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13.06.2007 р. № 815

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Примірний табель матеріально-технічного оснащення відділень анестезіології — інтенсивної терапії та відділень інтенсивної терапії загального профілю лікарень для дорослих (додається).

1.2. Примірний табель матеріально-технічного оснащення відділень анестезіології — інтенсивної терапії та відділень інтенсивної терапії загального профілю дитячих лікарень (додається).

1.3. Примірний табель матеріально-технічного оснащення відділень інтенсивної терапії новонароджених в дитячих лікарнях (додається).

1.4. Примірний табель матеріально-технічного оснащення відділень інтенсивної терапії новонароджених в родопомічних закладах (пологових будинках, центрах охорони здоров’я матері та дитини, перинатальних центрах) (додається).

1.5. Примірний табель матеріально-технічного оснащення неонатальних відділень дитячих лікарень (додається).

— Міністру охорони здоров’я АР Крим, начальникам управлінь охорони здоров’я обласних державних адміністрацій та Київської і Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити служби інтенсивної терапії та анестезіології закладів охорони здоров’я медичною технікою та виробами медичного призначення у відповідності до затверджених табелів оснащення.

— Контроль за виконання наказу покласти на заступника Міністра В.В.Лазоришинця.

МіністрВ.М.Князевич

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції