Новини медицини

Наказ МОЗ України від 12.07.2018 № 1307 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я»»

Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», абзацу десятого підпункту 8 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою приведення кваліфікаційних характеристик професіоналів до Закону України «Про судову експертизу»

 

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Довідника кваліфікаційних характеристик професійних працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 березня 2002 року № 117 (зі змінами), такі зміни:

1) У пункті 55 Розділу «Професіонали» слова «Бере участь у проведенні судово-психіатричних експертиз» виключити;

2) У пункті 56 Розділу «Професіонали» слова «Бере участь у проведенні судово-психіатричних та медико-соціальних експертиз» виключити;

3) У пункті 57 Розділу «Професіонали» слова «Проводить судово-психіатричну експертизу» виключити;

4) У пункті 58 Розділу «Професіонали» слова «Бере участь у проведенні судово-психіатричних експертиз» виключити;

5) У пункті 23 Розділу «Інші професіонали в галузі медицини» слова «Проходження інтернатури за спеціальністю «Судово-медична експертиза»» замінити словами «Проходження інтернатури за спеціальністю «Психіатрія»».

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Лінчевського О.В.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції