Новини медицини

Наказ МОЗ України від 12.07.2018 № 1307 «Про внесення змін до Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я»»

Відповідно до статті 16 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», абзацу десятого підпункту 8 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою приведення кваліфікаційних характеристик професіоналів до Закону України «Про судову експертизу»

 

НАКАЗУЮ:

1. Внести до Довідника кваліфікаційних характеристик професійних працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29 березня 2002 року № 117 (зі змінами), такі зміни:

1) У пункті 55 Розділу «Професіонали» слова «Бере участь у проведенні судово-психіатричних експертиз» виключити;

2) У пункті 56 Розділу «Професіонали» слова «Бере участь у проведенні судово-психіатричних та медико-соціальних експертиз» виключити;

3) У пункті 57 Розділу «Професіонали» слова «Проводить судово-психіатричну експертизу» виключити;

4) У пункті 58 Розділу «Професіонали» слова «Бере участь у проведенні судово-психіатричних експертиз» виключити;

5) У пункті 23 Розділу «Інші професіонали в галузі медицини» слова «Проходження інтернатури за спеціальністю «Судово-медична експертиза»» замінити словами «Проходження інтернатури за спеціальністю «Психіатрія»».

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Лінчевського О.В.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария