Новини медицини

Наказ МОЗ України від 12.07.2017 № 785 «Про утворення та затвердження складу комісії з питань передачі державного майна»

 

Відповідно до пункту 9 Положення про порядок передачі об’єктів права державної власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 вересня 1998 року № 1482 та розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 травня 2017 року № 382-р «Про передачу нерухомого майна цілісного майнового комплексу дитячого санаторію «Сокілець» у с. Сокілець до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України»

НАКАЗУЮ:

1. Утворити та затвердити склад комісії з питань передачі майна цілісного майнового комплексу дитячого санаторію «Сокілець» у с. Сокілець із сфери управління Фонду державного майна України до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України (далі – Комісія), що додається.

2. Комісії протягом п’яти днів з дати підписання цього наказу забезпечити приймання зазначеного нерухомого майна у порядку, визначеному законодавством України, про що скласти акт приймання-передачі (у чотирьох примірниках), підписаний головою та членами комісії, та подати його на затвердження до Міністерства охорони здоров’я України.

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ковтонюка П. А.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції