Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 12.02.2014 № 127 «Про розподіл протитуберкульозних препаратів, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2013 рік «

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
13.02.2014N 127
м.Київ
Про розподіл протитуберкульозних препаратів, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2013 рік

 

З метою раціонального і цільового використання протитуберкульозних препаратів, закуплених за рахунок коштів Державного бюджету України на 2013 рік, передбачених на фінансування бюджетної програми КПКВК ДБ 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Централізовані заходи боротьби із захворюванням на туберкульоз», на виконання заходів Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії захворюванню на туберкульоз на 2012 – 2016 роки, пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року № 298 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я» (із змінами),

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл протитуберкульозних препаратів для лікування хворих на туберкульоз, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2013 рік за бюджетною програмою КПКВК ДБ 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» за напрямом «Централізовані заходи боротьби із захворюванням на туберкульоз» (далі – протитуберкульозні препарати), що додається.

2. Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги (М. Хобзей) спільно з Управлінням моніторингу державних цільових програм та державних закупівель (Г. Довганчин), Відділом внутрішнього аудиту (Л. Мельниченко) та Державним українським об’єднанням «ПОЛІТЕХМЕД» (далі – ДУО «ПОЛІТЕХМЕД»), Р. Картавцев, забезпечити організацію контролю за цільовим використанням протитуберкульозних препаратів у регіонах.

3. Управлінню бухгалтерського обліку забезпечити перерахування коштів за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

4. ДУО «ПОЛІТЕХМЕД» (Р. Картавцев) забезпечити:

4.1. Приймання протитуберкульозних препаратів відповідно до умов договору.

4.2. Своєчасну доставку протитуберкульозних препаратів у регіони згідно із затвердженим Розподілом.

5. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

5.1. Персональну відповідальність та контроль за збереженням і раціональним використанням протитуберкульозних препаратів.

5.2. Подання щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним, до ДУО «ПОЛІТЕХМЕД» актів списання лікарських засобів.

6. Держслужбі України з питань протидії ВІЛ-інфекції/CНІДу та інших соцзахворювань забезпечити здійснення перерозподілу лікарських засобів між структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій відповідними листами МОЗ України згідно з додатковою потребою.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

МіністрР. Богатирьова

Комментировать

Нажмите для комментария