Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 11.08.2011 № 500/71 «Про затвердження заходів МОЗ України та НАМН України щодо виконання у 2011 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИНАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МЕДИЧНИХ НАУК УКРАЇНИ
НАКАЗ
11.08.2011N 500 / 71
м.Київ
Про затвердження заходів МОЗ України та НАМН України щодо виконання у 2011 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. №330-р «Про затвердження плану заходів з виконання у 2011 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року»

НАКАЗУЄМО:

1. Затвердити Заходи МОЗ України та НАМН України щодо виконання у 2011 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» на період до 2016 року (далі — Заходи), що додаються.

2. Директору Департаменту охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення Осташко С. І., начальнику лікувально-організаційного управління НАМН України Лазоришинцю В.В.забезпечити координацію та моніторинг стану виконання Заходів.

3. Директору Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення Левицькому О.І.передбачати щороку під час формування проекту Державного бюджету України кошти на здійснення Заходів, виходячи з можливостей бюджету згідно із затвердженим обсягом фінансування, збирати та опрацьовувати заявки регіонів відповідно до визначених для державного фінансування пунктів заходів та здійснювати розподіл відповідно до потреб регіонів.

4. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:
4.1. Розробити та затвердити у місячний термін регіональні плани реалізації Заходів.
4.2. Передбачати під час формування проектів місцевих бюджетів кошти для здійснення Заходів, а також сприяти залученню для цієї мети коштів з інших джерел.

5. Керівникам структурних підрозділів МОЗ України, директорам науково-дослідних установ МОЗ та НАМН України, ректорам вищих медичних навчальних закладів та закладів післядипломної освіти, Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити своєчасне виконання Заходів.

6. Керівникам структурних підрозділів МОЗ України, установ і закладів НАМН України, Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій до 20 січня наступного за звітним роком подавати до Департаменту охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення інформацію про хід виконання заходів та для інформування Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

7. Контроль за виконанням наказу покласти на Першого заступника Міністра охорони здоров’я України Моісеєнко Р.О.та віце-президента Національної академії медичних наук України Кундієва Ю. І.

МіністрО.В.Аніщенко
Президент Національної академії медичних наук УкраїниА.М.Сердюк

 


Завантажити: N11082011n500dodatok.rar ( 12 Kb )

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції