Новини медицини

Наказ МОЗ України від 11.07.2018 № 1300 «Про внесення змін до Розподілу витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 05 березня 2018 року № 427»

Відповідно до пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, з метою раціонального та цільового використання витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» в частині «Централізована закупівля витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу», на підставі листів Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації від 12 червня 2018 року № 03-01/1453 та Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації від 19 червня 2018 року № 02-65/2878

 

НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до Розподілу витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» в частині «Централізована закупівля витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу», затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 05 березня 2018 року № 427 «Про Розподіл витратних матеріалів для лікування хворих методом перитонеального діалізу, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2016 рік», виклавши його у новій редакції що додається.

2. Керівнику Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації:

1) здійснити передачу витратного матеріалу «ДІАНІЛ ПД 4 З ВМІСТОМ ГЛЮКОЗИ 1,36% М/ОБ/13,6 МГ/МЛ, розчин для перитонеального діалізу, по 5000 мл розчину» з дотриманням відповідного температурного режиму, закупленого за кошти Державного бюджету України на 2016 рік до Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації у кількості 40 одиниць;

2) копії документів про передачу витратного матеріалу направити до Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України та протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача поінформувати ДП «Укрмедпостач» МОЗ України щодо передачі вищезазначеного витратного матеріалу.

3. Керівнику Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації:

1) організувати отримання витратного матеріалу, забезпечити контроль за його зберіганням та використанням;

2) акти на списання направити до Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України протягом 5 робочих днів з моменту оформлення відповідних документів на списання.

4. Генеральному директору Державного підприємства «Укрмедпостач» МОЗ України Гайдуку Л.В.:

1) внести зміни до бухгалтерського обліку відповідно підпункту 2 пункту 2 та підпункту 2 пункту 3 цього наказу;

2) інформувати МОЗ України щодо передачі витратного матеріалу протягом 5 робочих днів з моменту фактичної передачі на баланс отримувача.

5. Відповідальним за організацію отримання витратного матеріалу визначити керівника Департаменту охорони здоров’я Хмельницької обласної державної адміністрації.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра з питань європейської інтеграції Стефанишину О. А.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария