Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 11.07.2012 № 517 «Про підготовку закладів, установ та підприємств галузі охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
11.07.2012N 517
м.Київ
Про підготовку закладів, установ та підприємств галузі охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року

 

З метою забезпечення своєчасної підготовки закладів, установ та підприємств галузі охорони здоров’я України до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Форму звіту про підготовку лікувально-профілактичних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року, що додається.

1.2. Форму звіту про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року закладів, установ та підприємств, що належать до сфери управління МОЗ України, що додається.

2. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам закладів, установ та підприємств, що належать до сфери управління МОЗ України:

2.1. Організувати та взяти під персональний контроль хід підготовки закладів, установ та підприємств галузі охорони здоров’я України до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року.

2.2. Забезпечити підготовку та затвердження конкретного плану підготовки кожного закладу, установи та підприємства галузі охорони здоров’я України до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року, в якому передбачити:

ремонт та промивку систем теплопостачання, звернувши особливу увагу на утеплення зовнішніх тепломереж, будинків, споруд та пожежних гідрантів;

ремонт систем гарячого та холодного водопостачання для ліквідації невиробничих втрат води;

перевірку організації відведення зливних стоків, ремонт вимощень, з метою недопущення просідання фундаментів та зсувів;

ремонт покрівель, вікон та зовнішніх дверей;

перевірку роботи систем охоронно-пожежної сигналізації та пожежогасіння, пожежних кранів і гідрантів;

проведення позачергового інструктажу з питань охорони праці та пожежної безпеки з персоналом для запобігання виробничому травматизму і пожежам;

встановлення (приведення у робочий стан) резервних джерел електропостачання.

2.3. Забезпечити зменшення витрат природного газу на опалення шляхом впровадження:

індивідуальних теплових пунктів у разі використання в системах опалення як теплоносія води (водних розчинів);

енергоакумулюючих систем електрообігріву разом з встановленням засобів диференційованого (погодинного) обліку електроенергії для використання в години нічного мінімального навантаження енергосистеми або систем опалення, які працюють на відновлювальних джерелах енергії та місцевих видах палива, на підставі висновку експертизи з енергозбереження, розробленого у разі будівництва нових та проведення капітального ремонту систем опалення.

2.4. З метою скорочення споживання паливно-енергетичних ресурсів забезпечити під час проведення капітального ремонту та реконструкції будівель, інженерних мереж та систем, впровадження сучасних будівельних матеріалів, новітнього інженерного обладнання та приладів.

2.5. До 1 серпня 2012 року вжити заходів щодо погашення у повному обсязі закладами, установами та підприємствами галузі охорони здоров’я заборгованості з оплати використаних у поточному році природного газу, електричної і теплової енергії та наданих житлово-комунальних послуг, а також забезпечення щомісячної їх оплати.

2.6. До 1 вересня 2012 року забезпечити укладення закладами, установами та підприємствами галузі охорони здоров’я договорів з підприємствами теплоенергетики та газопостачання про споживання природного газу і теплової енергії в межах коштів, передбачених у кошторисах на зазначені цілі.

2.7. Провести оперативні (селекторні) наради з керівниками підвідомчих закладів, установ та підприємств з питань підготовки систем тепло-, електро- і газопостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року.

2.8. Розпочати опалювальний сезон у закладах, установах та на підприємствах охорони здоров’я у строки, встановлені місцевими державними адміністраціями.

2.9. Про хід підготовки закладів охорони здоров’я до роботи в осінньо-зимовий період подавати звіти до МОЗ України у строки, визначені у формах, затверджених п. 1 цього наказу.

3. Директору Департаменту фінансово-ресурсного забезпечення Левицькому О.І.забезпечити фінансування витрат закладів, установ та підприємств, що належать до сфери управління МОЗ України, на електричну та теплову енергію, холодну та гарячу воду, природний газ, відповідно до затверджених кошторисів та планів асигнувань.

4. Начальнику відділу капітальних вкладень, майнових відносин та діяльності державних підприємств Департаменту фінансово ресурсного забезпечення Тимошенко Л. О.:

4.1. Забезпечити контроль за ходом підготовки закладів, установ та підприємств, що належать до сфери управління МОЗ України, до роботи в осінньо-зимовий період 2012/2013 року.

4.2. Надавати організаційну та практичну допомогу закладам, установам та підприємствам, що належать до сфери управління МОЗ України, з питань підготовки їх до роботи в осінньо-зимовий період.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра -керівника апарату Богачева Р. М.

Віце-прем’єр-міністр України
Міністр

Р.В.Богатирьова

Завантантажити архів документа

 


Завантажити: 2012_517_dod1.pdf ( 128.1 Kb ), 2012_517_dod2.pdf ( 124.9 Kb ), NMOZ_11072012_n_517.rar ( 12.7 Kb )

Комментировать

Нажмите для комментария