Новини медицини

Наказ МОЗ України від 11.01.2019 № 82 «Про перепідготовку осіб, які обіймають посади фельдшерів з медицини невідкладних станів та сестер медичних з невідкладних станів на циклах спеціалізації «Екстрена медицина»»

Відповідно до статті 75 Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я», абзацу третього частини шостої статті 18 Закону України «Про освіту», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, та з метою якісної підготовки фахівців для роботи в системі екстреної медичної допомоги

 

НАКАЗУЮ:

1. Запровадити перепідготовку осіб, які  обіймають посади фельдшерів з медицини невідкладних станів та сестер медичних з невідкладних станів (освітній рівень молодший спеціаліст), на циклах спеціалізації «Екстрена медицина».

2. Державному вищому навчальному закладу «Тернопільський державний медичний університеті мені І.Я. Горбачевського МОЗ України» розробити та затвердити в установленому порядку навчальну програму перепідготовки осіб, які обіймають посади фельдшерів з медицини невідкладних станів та сестер медичних з невідкладних станів на циклах спеціалізації «Екстрена медицина» тривалістю 1 місяць.

3. Установити, що на цикли спеціалізації зараховуються особи, які  обіймають посади фельдшерів з медицини невідкладних станів та сестер медичних з невідкладних станів.

4. Установити, що перепідготовка осіб, які  обіймають посади фельдшерів з медицини невідкладних станів та сестер медичних з невідкладних станів на циклах спеціалізації «Екстрена медицина» проводиться в Державному вищому навчальному закладі «Тернопільський державний медичний університеті мені І.Я. Горбачевського МОЗ України» особами, які пройшли курси підвищення кваліфікації «Екстрена медицина» та «Інструктор з надання догоспітальної допомоги» в установленому законодавством порядку.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Лінчевського О.В.

6. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції