Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 10.12.2012 № 526-к «Про затвердження персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України»

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
17.11.2014N 622-к
м.Київ
Про внесення змін до пунктів 6 та 40 Персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України з лікарських (провізорських) спеціальностей та молодших спеціалістів з медичною (фармацевтичною) освітою

 

Відповідно до пункту 9 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, з метою покращення якості надання медичної допомоги населенню України

НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до пунктів 6 та 40 Персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України з лікарських (провізорських) спеціальностей та молодших спеціалістів з медичною (фармацевтичною) освітою, затвердженого наказом МОЗ України від 10 грудня 2012 року № 526-к «Про затвердження персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України» (у редакції наказу МОЗ України від 29.05.2014 № 196-к), виклавши їх у такій редакції:

«

6

Гастроентерологія

Харченко Наталія В’ячеславівна

Член-кореспондент НАМН України, професор, д.м.н.

»

40

Дитяча хірургія Притула

Василь Петрович

Професор кафедри дитячої хірургії НМУ імені О.О. Богомольця

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. Підстава: лист Української гастроентерологічної асоціації, заява М. Сільченка, службова записка директора Департаменту кадрового менеджменту, освіти та науки Т. Старчі.

Т.в.о. МіністраВ. ЛАЗОРИШИНЕЦЬ

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції