Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 10.12.2012 № 526-к «Про затвердження персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України»

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
17.11.2014N 622-к
м.Київ
Про внесення змін до пунктів 6 та 40 Персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України з лікарських (провізорських) спеціальностей та молодших спеціалістів з медичною (фармацевтичною) освітою

 

Відповідно до пункту 9 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, з метою покращення якості надання медичної допомоги населенню України

НАКАЗУЮ:

1. Унести зміни до пунктів 6 та 40 Персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України з лікарських (провізорських) спеціальностей та молодших спеціалістів з медичною (фармацевтичною) освітою, затвердженого наказом МОЗ України від 10 грудня 2012 року № 526-к «Про затвердження персонального складу головних позаштатних спеціалістів МОЗ України» (у редакції наказу МОЗ України від 29.05.2014 № 196-к), виклавши їх у такій редакції:

«

6

Гастроентерологія

Харченко Наталія В’ячеславівна

Член-кореспондент НАМН України, професор, д.м.н.

»

40

Дитяча хірургія Притула

Василь Петрович

Професор кафедри дитячої хірургії НМУ імені О.О. Богомольця

2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою. Підстава: лист Української гастроентерологічної асоціації, заява М. Сільченка, службова записка директора Департаменту кадрового менеджменту, освіти та науки Т. Старчі.

Т.в.о. МіністраВ. ЛАЗОРИШИНЕЦЬ

 

Комментировать

Нажмите для комментария