Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 08.10.2013 № 867 «Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20 липня 2006 року № 501»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
10.08.2013N 867
м.Київ
Про внесення змін до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 20 липня 2006 року № 501

Відповідно до абзацу другого статті 6 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» та пункту 9 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, з метою удосконалення дозорного епідеміологічного нагляду за ротавірусною інфекцією та у зв’язку з кадровими змінами

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити такі зміни до наказу МОЗ України від 20 липня 2006 року № 501 «Щодо проведення дозорного епідеміологічного нагляду за ротавірусною інфекцією»:

1.1. Пункт 1 викласти у такій редакції:

«1. Залучати за погодженням з керівниками структурних підрозділів з питань охорони здоров’я Одеської обласної та Київської міської державних адміністрацій для участі у проведенні дозорного епідеміологічного нагляду за ротавірусною інфекцією лікувально-профілактичні заклади міста Одеси та міста Києва.».

1.2. Абзац перший пункту 3 викласти у такій редакції:

«3. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я Одеської обласної (М. Бартко) та Київської міської (В. Мохорєв) державних адміністрацій на час проведення робіт з дозорного епіднагляду за ротавірусною інфекцією в лікувально-профілактичних закладах, визначених у Переліку.»

1.3. Пункт 4 викласти у такій редакції:

«4. Голові Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головному державному санітарному лікарю України (А. Пономаренко):

4.1. Призначити відповідальних осіб за проведення лабораторного моніторингу ротавірусної інфекції.

4.2. Забезпечити взаємодію з національним координатором з проведення дозорного епідеміологічного нагляду за ротавірусною інфекцією.

4.3. Забезпечити контроль за своєчасним поданням інформації про результати проведення дозорного епідеміологічного нагляду за ротавірусною інфекцією до МОЗ України.».

1.4.  Абзац перший пункту 5 викласти у такій редакції:

«5. Начальнику Управління громадського здоров’я МОЗ України (А. Григоренко):»

1.5. Підпункт 5.2. пункту 5 виключити.

1.6. Доповнити пунктами 6 та 7 наступного змісту:

«6. Призначити національним координатором з проведення дозорного епідеміологічного нагляду за ротавірусною інфекцією головного позаштатного спеціаліста МОЗ України з дитячої імунології, завідувача кафедри дитячих інфекційних хвороб та дитячої імунології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика Чернишову Л. І.

7. Національному координатору з проведення дозорного епідеміологічного нагляду за ротавірусною інфекцією (Л. Чернишова) забезпечити аналіз та своєчасне подання інформації щодо результатів дозорного епідеміологічного нагляду за ротавірусною інфекцією до Державної санітарно-епідеміологічної служби України та МОЗ України.».

У зв’язку з цим пункт 6 вважати пунктом 8.

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра О. Качура.

МіністрР. Богатирьова

ПОГОДЖЕНО

Голова Державної санітарно-

епідеміологічної служби України

_________________ А. Пономаренко

______________ 2013 р.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції