Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 08.07.2013 № 582 «Про затвердження настанов з питань якості біотехнологічних/ біологічних продуктів»

 

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
08.07.2013N 582
м.Київ
Про затвердження настанов з питань якості біотехнологічних/ біологічних продуктів

Відповідно до Концепції адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 16 серпня 1999 року № 1496, з метою подальшої гармонізації Міністерством охорони здоров’я України національної нормативно-правової бази з міжнародними стандартами,

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити та ввести в дію настанову «Лікарські засоби. Подібні біологічні лікарські препарати, що містять як активні речовини протеїни, отримані біотехнологічним шляхом», що додається.

2. Затвердити та ввести в дію настанову «Лікарські засоби. Фармацевтична розробка біотехнологічних та біологічних продуктів», що додається.

3. Затвердити та ввести в дію настанову «Лікарські засоби. Випробування стабільності біотехнологічних/біологічних продуктів (IСН Q5C)», щододається.

4. Затвердити та ввести в дію настанову «Лікарські засоби. Специфікації: методи випробування та критерії прийнятності для біотехнологічних/біологічних продуктів (IСН Q6В)», що додається.

5. Затвердити та ввести в дію настанову «Лікарські засоби. Порівнянність біотехнологічних/біологічних продуктів при змінах у процесі їх виробництва (IСН Q5Е)», що додається.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.

МіністрР. Богатирьова

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції