Новини медицини

Наказ МОЗ України від 06.11.2012 № 885 «Про розподіл контрацептивів для забезпечення центрів і кабінетів планування сім’ї, жінок з тяжкими захворюваннями, внаслідок яких вагітність та пологи становлять загрозу для життя, закуплених у централізованому …»

З метою раціонального і цільового використання контрацептивів, закуплених за кошти Державного бюджету України на 2012 за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру», на виконання заходів Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» та відповідно до пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року № 298 (із змінами) «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я»,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл контрацептивів для забезпечення центрів і кабінетів планування сім’ї, жінок з тяжкими захворюваннями, внаслідок яких вагітність та пологи становлять загрозу для життя, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2012 рік (далі — лікарські засоби і вироби медичного призначення), що додається.

2. Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги спільно з Відділом внутрішнього аудиту, Управлінням моніторингу державних цільових програм та державних закупівель та ДП «Укрмедпостач» забезпечити організацію контролю за цільовим використанням лікарських засобів і виробів медичного призначення.

3. Управлінню бухгалтерського обліку забезпечити перерахування коштів за бюджетною програмою КПКВК 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних заходів програмного характеру» в частині виконання заходів Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації» відповідно до умов договору.

4. ДП «Укрмедпостач» забезпечити:

4.1. Прийняття лікарських засобів і виробів медичного призначення.

4.2. Своєчасну доставку лікарських засобів і виробів медичного призначення у регіони згідно з затвердженим Розподілом.

5. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам управлінь (головних управлінь) охорони здоров’я обласних державних адміністрацій, Головного управління охорони здоров’я Київської та управління охорони здоров’я Севастопольської міських державних адміністрацій забезпечити:

5.1. Персональну відповідальність за збереження та раціональне використання лікарських засобів і виробів медичного призначення.

5.2. Подання щомісяця до ДП «Укрмедпостач» актів списання лікарських засобів і виробів медичного призначення у термін до 10 числа місяця, наступного за звітним.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра — керівника апарату Р. Богачева

Віце-прем’єр-міністр України — МіністрР. Богатирьова

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції