Новини медицини

Наказ МОЗ України від 05.10.2017 № 1218 «Про проведення громадської експертизи на запит громадської організації «Українська демократія»»

Відповідно до статей 9, 31 Закону України «Про інформацію» та пункту 4 Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976, на підставі запиту громадської організації «Українська демократія» від 26 вересня 2017 року № 26-09-173 щодо проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров’я України стосовно оцінки діяльності МОЗ України з громадськістю під час виконання покладених на нього завдань, та підготовки пропозицій щодо посилення такої взаємодії для їх урахування МОЗ у своїй діяльності

НАКАЗУЮ:

  1. Визначити начальника Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Орабіну Т.М. та головного спеціаліста Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу Мороз О.А. відповідальними особами за забезпечення взаємодії з громадською організацією «Українська демократія» у зв’язку з надходженням запиту щодо проведення громадської експертизи.
  2. Відділу забезпечення взаємодії з державними органами та громадськістю і соціального діалогу (Орабіна Т.М.) розмістити на офіційному веб-сайті Міністерства охорони здоров’я України інформацію про надходження запиту громадської організації «Українська демократія» про проведення громадської експертизи діяльності Міністерства охорони здоров’я України та заходи, вжиті МОЗ України з метою сприяння проведенню громадської експертизи.
  3. Керівникам структурних підрозділів у разі відповідності запиту вимогам Закону України «Про інформацію» та Порядку сприяння проведенню громадської експертизи діяльності органів виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05 листопада 2008 року № 976, забезпечити надання громадській організації «Українська демократія» матеріалів, необхідних для здійснення громадської експертизи.
  4. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Ілика Р.Р.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Комментировать

Нажмите для комментария