Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 04.11.2011 № 756 «Про затвердження Порядку вибору та зміни лікаря первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та форм первинної облікової документації»

Зареєстровано Міністерством юстиції
за N 1477/20215 від 20.12.2011
Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
04.11.2011N 756
м.Київ
Про затвердження Порядку вибору та зміни лікаря первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та форм первинної облікової документації

Відповідно до абзацу четвертого частини третьої статті 3 Закону України «Про порядок проведення реформування системи охорони здоров’я у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій областях та місті Києві» та з метою запровадження механізму вибору та зміни пацієнтом лікаря загальної практики сімейного лікаря

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1.1. Порядок вибору та зміни лікаря первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, що додається.

1.2. Форму первинної облікової документації № 025-09/о «Реєстраційна форма пацієнта лікаря первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», що додається.

1.3. Інструкцію щодо заповнення форми первинної облікової документації № 025-09/о «Реєстраційна форма пацієнта лікаря первинної медичної (медико-санітарної) допомоги», що додається.

1.4. Форму первинної облікової документації № 025-10/о «Журнал обліку осіб, які прикріплені до лікаря, що надає первинну медичну допомогу», що додається.

1.5. Інструкцію щодо заповнення форми первинної облікової документації № 025-10/о «Журнал обліку осіб, які прикріплені до лікаря, що надає первинну медичну допомогу», що додається.

1.6. Форму первинної облікової документації № 025-11/о «Талон про відкріплення пацієнта від лікаря, що надає первинну медичну допомогу», що додається.

1.7. Інструкцію щодо заповнення форми первинної облікової документації № 025-11/о «Талон про відкріплення пацієнта від лікаря, що надає первинну медичну допомогу», що додається.

2. Начальникам управлінь охорони здоров’я Вінницької, Дніпропетровської, Донецької обласних та Київської міської державних адміністрацій забезпечити виконання цього наказу.

2.1. Довести цей наказ до кожного закладу охорони здоров’я.

2.2. Забезпечити виконання цього наказу.

3. Департаменту лікувально-профілактичної допомоги (Хобзей М. К.), Департаменту нормативно-правового забезпечення (Коблош В. В.) забезпечити подання наказу в установленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Толстанова О.К.

МіністрО.В.Аніщенко

 

Завантажити: dod_756_2011.rar ( 71.2 Kb )

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції