Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 04.04.2013 № 264 » Про впровадження національних стандартів у сфері підтвердження відповідності медичної продукції, гармонізованих з міжнародними»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
04.04.2013N 264
м.Київ
Про впровадження національних стандартів у сфері підтвердження відповідності медичної продукції, гармонізованих з міжнародними

З метою координації робіт щодо розроблення та впровадження національних стандартів у сфері підтвердження відповідності медичної продукції, гармонізованих з міжнародними, та для забезпечення впровадження Технічного регламенту щодо медичних виробів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 червня 2008 року № 536, Технічного регламенту щодо медичних виробів для лабораторної діагностики in vitro, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 липня 2008 року № 641, Технічного регламенту щодо активних медичних виробів, які імплантують, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 09 липня 2008 року № 621,

 

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План заходів щодо створення системи супроводу процесу впровадження національних стандартів у сфері підтвердження відповідності медичної продукції, гармонізованих з міжнародними, що додається.

2. Затвердити План заходів щодо супроводу процесу впровадження національних стандартів у сфері підтвердження відповідності медичної продукції, гармонізованих з міжнародними, які подаються до МОЗ України в ініціативному порядку, що додається.

3.  Визначити ДУО «Політехмед» виконавцем робіт із супроводу процесу впровадження національних стандартів у сфері підтвердження відповідності медичної продукції, гармонізованих з міжнародними (далі — Процес впровадження).

4. ДУО «Політехмед» (Р. Картавцев):

4.1. Забезпечити супроводження Процесу впровадження національних стандартів у сфері підтвердження відповідності медичної продукції, гармонізованих з міжнародними, поданих суб’єктами ринку до МОЗ України в ініціативному порядку.

4.2. Подавати щокварталу до МОЗ України звіт про виконання плану заходів щодо Процесу впровадження.

5. Призначити відповідальним за організацію Процесу впровадження Управління лікарських засобів та медичної продукції МОЗ України.

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра — керівника апарату Р. Богачева.

МіністрР. Богатирьова

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції