Новини медицини

Наказ МОЗ України від 03.11.2017 № 1363 «Про деякі питання реорганізації державних підприємств та установ МОЗ України»

Відповідно до Цивільного та Господарського кодексів України, законів України «Про управління об’єктами державної власності», «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань», пункту 8 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 287-р «Деякі питання реорганізації державних наукових установ, організацій та підприємств»

НАКАЗУЮ:

 1. Відмінити рішення про реорганізацію державних підприємств та установ Міністерства охорони здоров’я України за переліком згідно з додатком до цього наказу, що додається.
 2. Внести до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 18 вересня 2015 року № 604 «Про утворення державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі − наказ № 604) такі зміни:1) пункт 1 викласти у такій редакції:

  «1. Утворити державну установу «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» як окрему юридичну особу публічного права і приєднати до неї державні заклади та установи згідно з додатком 1 до цього наказу.»;

  2) викласти додаток 1 до наказу № 604 у новій редакції, що додається;

  3) виключити додаток 2 до наказу № 604.

 3. Внести до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 23 грудня 2015 року № 888 «Про утворення комісій з проведення заходів, пов’язаних з реорганізацією державних закладів, установ та підприємств Міністерства охорони здоров’я України, перелік яких затверджений наказом МОЗ від 18.09.2015 № 604» такі зміни:1) виключити підпункти 4–8 пункту 1. У зв’язку з цим підпункт 9 вважати підпунктом 4;

  2) з абзацу першого пункту 2 виключити слова «Лозинському І. М., Гоженку А. І., Швецю О. В., Чорному Ю. О., Горбаню А. Є.,»;

  3) пункт 3 викласти у такій редакції:

  «3. Керівнику державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» прийняти цілісні майнові комплекси державних закладів та установ, що реорганізуються, їх правовстановлюючі документи та справи згідно з актом приймання-передачі.».

 4. Внести до наказу Міністерства охорони здоров’я України від 1 липня 2016 року № 644 «Про прийняття до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України цілісних майнових комплексів державних підприємств та державних установ» (у редакції наказу Міністерства охорони здоров’я України від 8 липня 2016 року № 689) такі зміни:1) викласти пункт 3 у такій редакції:

  «3. Закріпити державне майно, що входить до складу цілісних майнових комплексів державних підприємств та державних установ, на праві господарського відання за державними підприємствами згідно з додатком 2 до цього наказу, та на праві оперативного управління за державними установами згідно з додатком 2 до цього наказу.»;

  2) виключити пункт 7.

 5. Керівникам державних підприємств та установ Міністерства охорони здоров’я України, вказаних у додатку до цього наказу:1) у триденний строк забезпечити державну реєстрацію відміни рішення про реорганізацію державних підприємств та установ Міністерства охорони здоров’я України;

  2) у тижневий строк подати до Управління громадського здоров’я, Департаменту управління персоналом та кадрової політики і Управління правового забезпечення витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб − підприємців та громадських формувань про реєстрацію відміни рішення про реорганізацію державних підприємств та установ Міністерства охорони здоров’я України;

  3) у місячний строк виключити зі статутів цих юридичних осіб функції, пов’язані з громадським здоров’ям, та подати до Міністерства охорони здоров’я України на затвердження нові редакції статутів.

 6. Управлінню аудиту та аналітики (Мельниченко Л.А.) включити до плану діяльності з внутрішнього аудиту МОЗ України на І півріччя 2018 року проведення внутрішнього аудиту діяльності державних підприємств та установ Міністерства охорони здоров’я України, вказаних у додатку до цього наказу.
 7. Управлінню громадського здоров’я (Півень Н.В.) у двотижневий строк після проведення аудиту діяльності підприємств та установ згідно з пунктом 6 цього наказу опрацювати питання щодо подальшої їх діяльності з визначенням завдань та функцій епідеміологічного нагляду (спостереження), що мають виконуватися цими державними підприємств та установами, і подати відповідні пропозиції керівництву МОЗ України.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

Наказ МОЗ України від 07.11.2017 № 1376 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад фахівців з питань реформ Міністерства охорони здоров’я України» (зі змінами)

Комментировать

Нажмите для комментария

  Ми на Facebook

  Найпопулярніше

  Вибір редакції