Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 02.12.2014 № 934 «Про Координаційну раду Міністерства охорони здоров’я України з питань діяльності Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
02.12.2014N 934
м.Київ
Про Координаційну раду Міністерства охорони здоров’я України з питань діяльності Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України

 

Відповідно до пункту 12 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого Указом Президента України від 13 квітня 2011 року № 467, та з метою здійснення належного контролю за діяльністю Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити:

1) Положення про Координаційну раду Міністерства охорони здоров’я України з питань діяльності Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України, що додається.

2) Склад Координаційної ради Міністерства охорони здоров’я України з питань діяльності Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» МОЗ України, що додається.

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ МОЗ України від 01 лютого 2012 року № 68 «Про Координаційну раду Міністерства охорони здоров’я України з питань діяльності НДСЛ «ОХМАТДИТ» (зі змінами).

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату А. Терещенко.

Т.в.о. МіністраВ. ЛАЗОРИШИНЕЦЬ

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції