Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 02.12.2014 № 923 «Про розподіл листків непрацездатності, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2014 рік»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
02.12.2014N 923
м.Київ
Про розподіл листків непрацездатності, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2014 рік

 

На виконання пункту 5 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 березня 2011 року № 298 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виконання програм та здійснення централізованих заходів з охорони здоров’я» (із змінами), з метою раціонального та цільового використання листків непрацездатності, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2014 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301350 «Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров’я» в частині «Забезпечення бланками листка тимчасової непрацездатності закладів охорони здоров’я»,

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Розподіл листків непрацездатності, закуплених у централізованому порядку за кошти Державного бюджету України на 2014 рік за бюджетною програмою КПКВК 2301350 «Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров’я» в частині «Забезпечення бланками листка тимчасової непрацездатності закладів охорони здоров’я» (далі – листки непрацездатності), що додається.

2. Департаменту медичної допомоги (С. Хотіна) спільно з Відділом внутрішнього аудиту (Л. Мельниченко), Фінансово-економічним департаментом (А. Купліванчук) та ДП «Укрвакцина» МОЗ України» (А. Макаренко) забезпечити організацію контролю за цільовим використанням листків непрацездатності.

3. Управлінню бухгалтерського обліку (Л. Верета) забезпечити перерахування коштів бюджетною програмою КПКВК 2301350 «Організація і регулювання діяльності установ та окремі заходи у системі охорони здоров’я» в частині «Забезпечення бланками листка тимчасової непрацездатності закладів охорони здоров’я» на рахунок постачальника відповідно до умов договору.

4. ДП «Укрвакцина» МОЗ України» (А. Макаренко) забезпечити:

1) приймання листків непрацездатності відповідно до умов договору.

2) своєчасну доставку листків непрацездатності до регіонів згідно з затвердженим Розподілом.

5. Керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державної адміністрації забезпечити:

1) персональну відповідальність за дотримання потреби при розподілі листків непрацездатності, а також збереження та раціональне їх використання.

2) подання щомісяця до 10 числа місяця, наступного за звітним, до ДП «Укрвакцина» МОЗ України актів списання листків непрацездатності.

6. Фінансово-економічному департаменту здійснювати перерозподіл листків непрацездатності між структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних та Київської міської державної адміністрації відповідними листами Міністерства охорони здоров’я України згідно з додатковою потребою.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Є. Мороза.

Т.в.о. МіністраВ. ЛАЗОРИШИНЕЦЬ

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції