Новини медицини

Наказ МОЗ України від 02.01.2019 № 1/АДМ «Про проведення перевірки»

Відповідно до Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року №267, підпункту 10) пункту 11 Контракту від 15 травня 2018 року №5, з метою забезпечення виконання генеральним директором державного підприємства «Електронне здоров’я» (надалі – Підприємство) умов контракту, перевірки обставин, викладених у зверненнях щодо діяльності Підприємства, а також підвищення ефективності роботи Підприємства,

 

НАКАЗУЮ:

1. Утворити комісію для проведення перевірки виконання генеральним директором Підприємства умов Контракту від 15 травня 2018 року №5 (надалі – Комісія) та затвердити її персональний склад, що додається.

2. Комісії:

1)  з 02 січня 2019 року до 11 січня 2019 року провести перевірку дотримання генеральним директором Підприємства Мацуєм Денисом Володимировичем умов контракту №5 від 15 травня 2018 року;

2) до 16 січня 2019 року підготувати висновки та пропозиції за результатами перевірки;

3) у разі потреби до проведення перевірки залучати посадових осіб МОЗ України.

3. На час проведення перевірки відсторонити Мацуя Дениса Володимировича від виконання повноважень за посадою генерального директора Підприємства.

4. На час відсторонення Мацуя Дениса Володимировича від виконання повноважень генерального директора Підприємства, виконання обов’язків керівника Підприємства покласти на начальника відділу безпеки та кадрового забезпечення – Єгорченка Романа Миколайовича.

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Заступник МіністраП. КОВТОНЮК

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції