Новини медицини

Наказ МОЗ України від 01.08.2017 № 889 «Про організацію підготовки антикорупційної програми Міністерства охорони здоров’я України на 2017 рік»

Відповідно до статті 19 Закону України «Про запобігання корупції», Методології оцінювання корупційних ризиків в діяльності органів влади, затвердженої рішенням Національного агентства з питань запобігання корупції від 02 грудня 2016 року №126, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 28 грудня 2016 року за №1718/29848, підпункту 1 пункту 5 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року №267,

НАКАЗУЮ:

1. Утворити комісію з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Міністерства охорони здоров’я України (далі – Комісія) та затвердити її склад, що додається.

2. Затвердити Положення про комісію з оцінки корупційних ризиків та моніторингу виконання антикорупційної програми Міністерства охорони здоров’я України, що додається.

3. Комісії у місячний строк з дня прийняття цього наказу провести оцінку корупційних ризиків у діяльності Міністерства охорони здоров’я України.

4. Сектору оцінки та усунення корупційних ризиків (Мусіяка С.С.) розробити і подати на розгляд керівництву Міністерства охорони здоров’я України проект антикорупційної програми Міністерства охорони здоров’я України на 2017 рік та у десятиденний строк з дня затвердження вказаної програми направити її на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції.

Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

В.о. МіністраУ. СУПРУН

 

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції