Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 01.07.2013 № 562 «Про заходи щодо запобігання виникненню пожеж, попередження травм і загибелі дітей під час пожеж»

Статус: Чинний
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
01.07.2013N 562
м.Київ
Про заходи щодо запобігання виникненню пожеж, попередження травм і загибелі дітей під час пожеж

З метою запобігання виникненню пожеж, попередження травм і загибелі дітей під час пожеж та з метою забезпечення захисту населення, підвищення рівня протипожежного захисту об’єктів з масовим перебуванням людей

 

НАКАЗУЮ:

1. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам установ, закладів та підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України (далі – МОЗ України):

1.1. Щороку забезпечувати розробку та затвердження плану заходів щодо забезпечення пожежної безпеки на об’єктах з постійним або тимчасовим перебуванням дітей з визначенням конкретних термінів виконання, джерел фінансування та виконавців, передбачивши заходи щодо:

1.1.1. Обладнання зазначених об’єктів системами пожежної сигналізації та приведення існуючих систем у робочий стан.

1.1.2. Підключення цих об’єктів до системи централізованого пожежного спостереження.

1.1.3. Забезпечення будівель і споруд необхідними первинними засобами гасіння пожеж.

1.1.4. Приведення та утримання електроустановок у будівлях і спорудах зазначених об’єктів відповідно до Правил улаштування електроустановок.

1.1.5. Здійснення вогнезахисту будівельних конструкцій вказаних об’єктів.

1.2. Забезпечити здійснення у вищих медичних (фармацевтичних) навчальних закладах ІV рівня акредитації та закладах післядипломної освіти МОЗ України заходів, спрямованих на запобігання виникненню пожеж, у тому числі вивчення правил пожежної безпеки та відпрацювання практичних дій на випадок виникнення пожеж.

1.3. Організувати проведення широкої роз’яснювальної та агітаційно-масової роботи серед дітей та їх батьків щодо необхідності додержання правил пожежної безпеки.

2. Керівникам установ, закладів та підприємств, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України та фінансуються з державного бюджету (об’єкти з постійним або тимчасовим перебуванням дітей) з метою підготовки бюджетних запитів, надавати до Міністерства охорони здоров’я України розрахунок обсягу коштів, необхідних для виконання протипожежних заходів, передбачених пунктом 1.1 цього наказу із зазначенням кодів економічної класифікації видатків. Інформацію подавати щороку на наступний бюджетний період.

3. Інформацію про хід виконання пунктів 1.1., 1.2., 1.3. цього наказу подавати до Міністерства охорони здоров’я України щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.

4. В разі виникнення пожеж, травм і загибелі дітей під час пожеж, терміново повідомляти Міністерство охорони здоров’я України із зазначенням обставин та попередніх висновків щодо основних причин виникнення пожеж, травм і загибелі дітей під час пожеж в закладах охорони здоров’я.

5. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 20 березня 2012 року № 176 «Про заходи щодо запобігання виникненню пожеж, попередження травм і загибелі дітей під час пожеж»

6. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра – керівника апарату Р. Богачева.

МіністрР. Богатирьова

 

Комментировать

Нажмите для комментария