Накази МОЗ

Наказ МОЗ України від 01.02.2013 № 84 «Про затвердження Плану виконання завдань на 2013 рік з реалізації доручення Президента України «Щодо деяких питань запобігання поширенню епідемії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та вірусних гепатитів»

Статус:
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
01.02.2013N 84
м.Київ
Про затвердження Плану виконання завдань на 2013 рік з реалізації доручення Президента України » Щодо деяких питань запобігання поширенню епідемії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та вірусних гепатитів»

З метою виконання доручення Президента України від 28 грудня 2012 року № 1-1/3526 «Щодо деяких питань запобігання поширенню епідемії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та вірусних гепатитів» (далі — доручення Президента України) у 2013 році

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити План виконання завдань на 2013 рік з реалізації доручення Президента України «Щодо деяких питань запобігання поширенню епідемії туберкульозу, ВІЛ-інфекції/СНІДу та вірусних гепатитів» (далі — План), що додається.

2. Заступнику Міністра О. Толстанову, заступнику Міністра — керівнику апарату Р. Богачеву відповідно до розподілу функціональних обов’язків забезпечити координацію виконання Плану.

3. Голові Державної служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань (далі — Держслужба України соцзахворювань) Т. Александріній, керівникам структурних підрозділів Міністерства охорони здоров’я України (далі — МОЗ України), підприємств, закладів та установ, що належать до сфери управління МОЗ України, Міністру охорони здоров’я АР Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних (міських) державних адміністрацій:

3.1. Забезпечити виконання заходів, передбачених Планом, у визначені терміни.

3.2. Надавати до Держслужби України соцзахворювань інформацію щодо виконання:

пунктів 1 — 6, підпунктів 7.1 — 7.6, 7.8 пункту 7 — щокварталу до 05 числа першого місяця, наступного за звітним кварталом;

підпункту 7.7 пункту 7, пунктів 8 та 9 — до 05 лютого 2013 року.

4. Голові Держслужби України соцзахворювань Т. Александріній забезпечити узагальнення інформації щодо виконання Плану та інформування Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України про стан виконання завдань у терміни, визначені дорученням Президента України.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова.  

МіністрР. Богатирьова

     

ПОГОДЖЕНО

Голова Державної служби України з питань

протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально

небезпечних захворювань

___________________Т. Александріна

________________2013

 


Завантажити: N84_2013_dod1.pdf ( 123.2 Kb )

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції