Накази МОЗ Новини

Наказ МОЗ України № 449 від 16.05.2016 «Про затвердження та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги «Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини»

Документи, що змінюються даним документом
Наказ від 14.11.2007 № 716 «Про затвердження клінічного протоколу з акушерської допомоги Попередження передачі ВІЛ від матері…

Відповідно до частини першої статті 141 Основ законодавства України про охорону здоров’я, Загальнодержавної цільової соціальної програми протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2014 – 2018 роки, затвердженої Законом України від 20 жовтня 2014 року № 1708-VII, абзацу п’ятнадцятого підпункту 8 пункту 4 Положення про Міністерство охорони здоров’я України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 року № 267, наказу Міністерства охорони здоров’я України від 28 вересня 2012 року № 751 «Про створення та впровадження медико-технологічних документів зі стандартизації медичної допомоги в системі Міністерства охорони здоров’я України», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29 листопада 2012 року за № 2001/22313, на виконання пунктів 2, 3 та 13 Плану заходів Міністерства охорони здоров’я України з реалізації Галузевої програми стандартизації медичної допомоги на період до 2020 року, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 вересня 2011 року № 597, з метою запобігання передачі ВІЛ інфекції від матері до дитини

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Профілактика передачі ВІЛ від матері до дитини» (далі – Уніфікований клінічний протокол), що додається.

Див. також ПРОФІЛАКТИКА ПЕРЕДАЧІ ВІЛ ВІД МАТЕРІ ДО ДИТИНИ . Адаптована клінічна настанова, заснована на доказах

2. Департаменту громадського здоров’я (Осташко С. І.) забезпечити перегляд та оновлення Уніфікованого клінічного протоколу, затвердженого пунктом 1 цього наказу, не пізніше березня 2019 року.

3. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров’я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, керівникам закладів охорони здоров’я, що належать до сфери управління Міністерства охорони здоров’я України, лікарям, що провадять господарську діяльність з медичної практики як фізичні особи-підприємці, забезпечити:

1) розробку локальних протоколів медичної допомоги (клінічних маршрутів пацієнтів) на підставі Уніфікованого клінічного протоколу, затвердженого пунктом 1 цього наказу;

2) упровадження та моніторинг дотримання зазначених локальних протоколів медичної допомоги (клінічних маршрутів пацієнта) при наданні медичної допомоги пацієнтам.

4. Державному підприємству «Державний експертний центр Міністерства охорони здоров’я України» (Талаєва Т. В.) забезпечити внесення медико-технологічних документів до реєстру медико-технологічних документів.

5. Клінічний протокол з антиретровірусної терапії вагітних та роділь, затверджений наказом Міністерства охорони здоров’я України від 7 квітня 2006 року № 206 «Про затвердження клінічних протоколів», виключити.

6. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Міністерства охорони здоров’я України від 14 листопада 2007 року № 716 «Про затвердження клінічного протоколу з акушерської допомоги «Попередження передачі ВІЛ від матері до дитини».

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра Перегінця І. Б.

В.о. МіністраВ. ШАФРАНСЬКИЙ

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook