Новини

На сьогодні використано 12% виділених на добудову «Охматдиту» коштів

З часу відновлення робіт по будівництву нового корпусу НДСЛ «Охматдит», а це з середини листопада минулого року, компанія «Альтіс-Констракшн», генпідрядник будівництва нового корпусу НДСЛ «Охматдит», освоїла 48 млн грн. Про це повідомила Перший заступник Міністра охорони здоров’я Олександра Павленко.

Як відомо, нового генерального підрядника будівництва було відібрано під час прозорого конкурсу у вересні – жовтні 2015 року. Участь в ньому тоді взяли 14 компаній, з яких дві – нерезиденти. Обсяг робіт, виставлений на конкурс, склав 480 млн грн. Заставу внесли три компанії. Переможцем було оголошено відому компанію «Альтіс-Констракшн», пропозиція якої склала 390 млн грн, що на 20% менше очікуваної вартості робіт.

«Економія стала можливою завдяки беспрецендентній прозорості. Конкурс проводився під контролем громадськості та за участі відомих міжнародних організацій. Через «тендерний саботаж» конкурс затягнувся до кінця жовтня, а договір з новою компанією – генпідрядником підписано 9 листопада. Ще тиждень тривали розконсерваційні роботи. Таким чином, за такий короткий термін компанії, яка перемогла у тендері, вдалось освоїти 48 млн грн. Це складає близько 12% обсягу робіт, профінансованих з держбюджету в 2015 році», — повідомила Олександра Павленко.

У Державному бюджеті на 2015 рік було закладено 500 млн грн на добудову нового корпусу НДСЛ «Охматдит».

Читайте также: Державне підприємство «Укрмедпроектбуд» підписало угоду про завершення будівництва нового корпусу НДСЛ «Охматдит» з ТОВ «Альтіс-Констракшн»

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook