Новини

На Полтавщині відбулася науково-практична конференція з питань організації надання екстреної медичної допомоги

За ініціативи ДЗ «Український науково-практичний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф МОЗ України», підтримки МОЗ України та департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА 07 грудня 2015 року на базі Полтавського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф відбулася науково-практична конференція «Сучасні світові тенденції надання екстреної медичної допомоги».

Учасники розглянули питання надання екстреної медичної допомоги у разі зупинки серця відповідно до міжнародних протоколів 2015 року; основні зміни в наданні допомоги травмованим та особливості екстреної медичної допомоги постраждалим у випадку виникнення високоризикованих небезпечних надзвичайних ситуацій. Лікарі з медицини невідкладних станів мали можливість відпрацювати такі елементи надання допомоги як забезпечення судинного доступу, робота з сучасною дихальною апаратурою, зупинка кровотечі на догоспітальному етапі.

08 грудня 2015 року була проведена конференція з питань організації екстреної медичної та домедичної допомоги присвячена Всесвітньому дню Волонтера. Волонтерський медичний спецпідрозділ, що співпрацює з Центром в питаннях надання екстреної медичної допомоги, відзначений спеціальними відзнаками та подяками від керівництва області. Окремо слід відзначити проект «П’ять золотих хвилин життя», який презентував керівник відділу ДОЗ Мохначов В.Я. Його високо оцінили всі присутні фахівці та наголосили на необхідності його подальшого розвитку та впровадження.

Також протягом 08-12 грудня 2015 року для окремих груп були проведені спеціальні навчання за програмою викладач-інструктор.

Комментировать

Нажмите для комментария