Новини

На покращення медицини у сільській місцевості виділять 1 мільярд гривень

Амбулаторія_Медпросвіта

Прес-служба Міністерства регіонального розвитку повідомило, що 1 мільярд субвенції місцевим бюджетам на реалізацію заходів направлених на покращення сільської медицини вже закладено в держбюджет 2019 року.

В основному гроші будуть використані на продовження будівництва нових сучасних сільських амбулаторій та ФАПів. Деякі з них, за планом Міністерства регіонального розвитку та реформою системи охорони здоров’я України, передбачають житло для медпрацівників, а в інших випадках просто ремонт старих будівель.

«Будівництво нових сучасних медамбулаторій у сільській місцевості та підвищення якості первинних медичних послуг — завдання, яке поставив президент Петро Порошенко, і ми наступного року продовжуватимемо її реалізацію. В бюджеті на 2019-й передбачено 1 млрд грн субвенції, який буде спрямовано на реформу сільської медицини», — цитує прес-служба відомства заступника міністра Льва Парцхаладзе.

Стипендії для молодих хірургів від Американського хірургічного коледжу

Зазначимо, що відповідний законопроект про покращення якості та доступності медичних послуг у сільській місцевості було подано та затверджено Верховною Радою та президентом ще наприкінці 2017 року. При цьому, у 2018 році будівництво нових амбулаторій було зафіксовано лише в деяких регіонах, наприклад у Львівській області.

Фактично ж рік було витрачено на затвердження проектних документів, спочатку на рівні місцевої влади, а вже потім у Мінрегіон розвитку.

Увага: Стипендії Фонду Конрада Аденауера

Комментировать

Нажмите для комментария