Новини

На Одещині пацієнт помер, чекаючи на виписку

Один з пацієнтів обласного центру соціально-значущих хвороб на Одещині помер, чекаючи на виписку. Про це повідомила завідувачка відділенням Олена Гулевич.

Чоловік, що проходив лікування з приводу коронавірусної інфекції, вже пішов на одужання та готувався до виписки. Очікуючи на документи, пацієнт востаннє пішов до вбиральні, де раптово втратив свідомість та невдовзі помер. Хоча офіційних висновків ще немає, за попередньою думкою лікарів, причиною раптової загибелі чоловіка стала тромбоемболія легеневої артерії.

На жаль, такі випадки трапляються, і далеко не завжди медичним працівникам вдається їх попередити. Попре те, що в більшості випадків захворювання на СOVID-19 має відносно повільний перебіг, інколи смерть настає блискавично. За словами завідувачки відділенням причиною раптової загибелі також може стати гострий набряк легень.

Олена Гулевич повідомила, що Одеський обласний центр соціально-значущих хвороб ще з жовтня відчуває нестачу лікарів. Медичним працівникам доводиться затримуватися на роботі та працювати у вихідні. Усі ліжка зайняті, а на реанімацію пацієнтів доводиться направляти в інші відділення чи навіть везти до інших лікарень.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook