Новини

На Кіровоградщині, в обласній лікарні медпрацівники з квітня отримують лише 10-20% зарплатні

Зрівнялівка серед бюджетних працівників все ще дає негативний результат. Так, владі Кіровоградській області не вистачає коштів на зарплати медпрацівникам.

Вже на сьогодні борг по заробітній платі перед працівниками медичного закладу складає17 мільйонів гривен. За минулий місяць було не виплачено понад 40% зарплати лікарям, медсестрам, та іншим працівникам медзакладу, про що офіційно повідомив голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Лариса Козлова.

«У Хмельницькій області з міського бюджету на охорону здоров’я додатково виділено 67 мільйонів гривень, у Чернігові – 50. Нам до кінця року не вистачає 54 мільйони гривень. Із такими виплатами медпрацівники не встигають вчасно оплатити комунальні послуги, оздоровити дітей. Ми звертаємося із проханням втрутитися у ситуацію, терміново ліквідувати поточну заборгованість і розглянути питання про додаткове фінансування лікувальних закладів», – звернулася Лариса Козлова.

На цю проблему також звернув увагу міський голова Кропивницького, але повідомив, що не зможуть допомогти погасити борг по заробітній платі за область, проте допоможуть зі зверненням до нардепів, щоб внести зміни в держбюджет, задля отримання медичної субвенції в найближчий час.

Комментировать

Нажмите для комментария