Новини

На кінець лютого 92% робочих місць сімейних лікарів в медзакладах первинки оснащені комп’ютерами

Ковтонюк_Медпросвіта

Згідно з опублікованою заступником міністра охорони здоров’я Павла Ковтонюка інформацією у мережі Facebook, майже 92% медзакладів первинки в сільських та міських населених пунктах України оснастили всі робочі місця сімейних лікарів.

«НСЗУ дає чітко зрозуміти: ми не працюємо з паперами. Бажаєте, щоб «гроші пішли за пацієнтом» до вашого медичного закладу? Змінюйтесь зараз – швидко, без відмовок. Це спрацювало», — прокоментував результат трансформації первинної ланки Павло Ковтонюк.

Зазначимо, що такий комп’ютерізація є однією з головних умов для створення ефективної медичної галузі за реформою команди Уляни Супрун. В першу чергу це дозволить менше ніж за місяць в більшості медзакладів України запустити електронний рецепт на «Доступні ліки», а трохи пізніше – електронну картку пацієнта.

Супрун: До кінця 2020 року антибіотики за рішенням Кабміну відпускатимуться за рецептом

Важливим елементом комп’ютерізації медзакладів є також використання медичної інформаційної системи, яка дозволить сімейним лікарям працювати з електронною чергою для пацієнтів, картками та виписувати рецепти і зберігати всю цю інформацію для швидкого доступу до неї у будь-якому медзакладі України.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook