Новини

На 9 січня 2018 в Києві зафіксовано 54 випадки кору, більшість серед дітей

Привлекательная молодая женщина на приеме у врача в клинике_медпросвита

Головне управління Держпроспоживслужби міста Києва повідомило про 54 випадки кору, серед яких 43 випадки серед дітей.

«За попередніми даними, майже всі хворі були не щеплені проти кору через відмову. Симптоми хвороби з’явилися після відвідин одного з масових заходів», — йдеться в повідомлені прес-служби.

Про швидку поширеність кору в Україні в Міністерстві охорони здоров’я почали говорити ще на початку минулого року. Разом з представниками ВООЗ в Україні в.о. міністра Уляна Супрун розпочала програму вакцинації проти кору, коли були офіційно зареєстровані перші випадки захворювання на Івано-Франківщині.  Хвороба швидко поширювалась серед дітей на території Західної України.

Майже 2 400 чоловік в Україні захворіли на кір станом на 1 листопада

Деякий час тому представники департаменту охорони здоров’я Тернопільської області навіть пропонували заборонити відвідувати школу дітям, які не пройшли щеплення.

На сьогодні за даними Міністерства охорони здоров’я, серед всіх хворих 86 відсотків не були щеплені проти кору. Через це було прийнято рішення продовжити кампанію вакцинації проти кору до весни 2018 року. Потім спеціальна комісія при МОЗ буде робити висновки та вирішувати, чи продовжувати кампанію.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook