Новини

Станом на 4 березня епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ перевищено на 27%

Класифікація стану дітей з кашлем чи утрудненим диханням

Центр громадського здоров’я при МОЗ України повідомив, що з 26 грудня по 4 березня епідемічний поріг перевищив норму на 27 відсотків.

«Спостерігається регіональне географічне розповсюдження та висока інтенсивність активності грипу та ГРВІ», — повідомляє Центр громадського здоров’я.

Найбільше хворіють у Житомирській, Рівненській, Волинській, Тернопільській, Чернівецькій та Черкаській областях. Тим часом, ситуація у Київській області та Києві поступово приходить до норми. Столична влада повідомляє про зменшення кількості зареєстрованих випадків захворювання на грип та ГРВІ.

Водночас за звітній період офіційно підтверджено вже три летальні випадки, пов’язаних з грипом типу В, – в Запорізькій, Кіровоградській та Харківській областях.

МОЗ: За минулий тиждень на грип та ГРВІ захворіло 296 тис.

Зазначимо, що рівень вакцинації серед населення залишаєть вкрай низьким. Загалом з початку епідемічного сезону вакцинацію пройшли лише 182 тисячі осіб. За оцінками експертів, цієї кількості недостатньо для того, щоб запобігати епідеміям.

В Міністерстві поки ніяк не коментують ситуацію та не розголошують плани на наступний епідемічний сезон. Як у МОЗ планують збільшувати кількість вакцинованих українців, не повідомляється.

Накази МОЗ за лютий 2018

Комментировать

Нажмите для комментария