Новини

Час повертати своє — МВС формує вісім елітних бригад для визвольного наступу

МВС формує вісім елітних бригад для визвольного наступу

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування восьми додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити українські сили під час майбутнього визвольного наступу.

Їх формування вже почалося. Кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдатів, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України в межах національної кампанії рекрутингу.

«Головна мета – отримати якісно нові, добре оснащені та підготовлені бойові формування, які будуть посилювати наші сили оборони під час виконання завдань із деокупації усіх українських територій. Працюємо ефективно, злагоджено, жорстко та безжально. Заради якнайшвидшої перемоги України» – йдеться в інформаційних матеріалах МВС.

Тож патріоти, які прагнуть якомога швидше викинути російських загарбників з української землі, мають змогу доєднатися до цих елітних підрозділів.

Кампанія поширюється на всю територію України.

Подати анкету можна двома способами:

  • онлайн через сайт storm.mvs.gov.ua,
  • у визначених ЦНАПах (перелік адрес є на тому ж сайті). Також можна дізнатися адресу найближчого до вас у консультантів гарячої лінії.

Доброволець може обрати одну з восьми бригад відповідно до своєї мотивації та поглядів. Якщо він хоче битися серед поліцейських – йому в «Лють». Якщо хоче взяти участь у звільненні Криму – йде до «Кара-Дагу». Хоче укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників – обирає «Сталевий Кордон».

Акцент на мотивацію

Важливо, що це жодним чином не мобілізація, а суто добровільний набір. Кампанія спрямована винятково на найм вмотивованих людей, які добровільно записуються до тих бригад, що найкраще пасують їм за ідеологією та цінностями. Наш досвід ще у 2014 році показав, що добровольці формують підрозділи, які вирізняються високим бойовим духом та перемогами.

Ці бригади – це команди професіоналів зі спеціальною підготовкою, яка отримає сучасні зразки озброєння та техніки, має ефективне командування і в якій панує дух партнерства і справжнього лідерства.

Якісна підготовка та оснащення

Людей не просто набирають до лав нових підрозділів у структурі МВС. Їм пропонують конкретні й дуже гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу – українських захисників.

Запланована кількамісячна інтенсивна підготовка із подальшим бойовим злагодженням нових підрозділів. І лише після цього вони братимуть участь у наступальних операціях задля посилення основних сил оборони нашої країни. Вони будуть добре споряджені та забезпечені якісним сучасним озброєнням і технікою.

Комментировать

Нажмите для комментария