Новини

Мусій стверджує, що в Україні працюючих сімейників залишилось всього 8 тисяч

Синдром поликистозных яичников и психические нарушения, медпросвіта

Кількість сертифікованих лікарів на сьогодні в Україні скоротилась до 8 тисяч, при тому, що половина з них пенсіонери, стверджує екс-міністр охорони здоров’я.

«Офіційно в Україні не вистачає 7 тисяч лікарів,але з необхідних 30 тисяч сертифікованих лікарів сьогодні працюють на всю Україну лише 8 тисяч. За два роки за кордо виїхало 15 тисяч молодих лікарів. З 8 тисяч сімейних, які ще зостались в нас, половина – пенсіонери. Замінити їх ніким. Бо лікаря треба підготувати, і на це потрібно не півроку, як для поліцейського, а дев’ять років», — заявляє Олег Мусій.

Треба підкреслити, що проблема дефіциту лікарів піднімається Комітетом з питань охорони здоров’я постійно. Ще минулого року членом комітету нардепом Яриничем було об’явлено з трибуни Верховної Ради про дефіцит лікарів який збільшився до 30%.

Через декілька місяців Богомолець повідомила, що тільки столичних лікарів за кордон виїхало понад 4 500 чоловік. А нещодавно експерт Костянтин Надутий заявив, що 3,5 тисячі інтернів на Миколаївщині представники європейських роботодавців викупили, запропонувавши заробітну плату до 3,500 тисяч євро.

Комментировать

Нажмите для комментария