Новости

Мусій стверджує, що в Україні працюючих сімейників залишилось всього 8 тисяч

Синдром поликистозных яичников и психические нарушения, медпросвіта

Кількість сертифікованих лікарів на сьогодні в Україні скоротилась до 8 тисяч, при тому, що половина з них пенсіонери, стверджує екс-міністр охорони здоров’я.

«Офіційно в Україні не вистачає 7 тисяч лікарів,але з необхідних 30 тисяч сертифікованих лікарів сьогодні працюють на всю Україну лише 8 тисяч. За два роки за кордо виїхало 15 тисяч молодих лікарів. З 8 тисяч сімейних, які ще зостались в нас, половина – пенсіонери. Замінити їх ніким. Бо лікаря треба підготувати, і на це потрібно не півроку, як для поліцейського, а дев’ять років», — заявляє Олег Мусій.

Треба підкреслити, що проблема дефіциту лікарів піднімається Комітетом з питань охорони здоров’я постійно. Ще минулого року членом комітету нардепом Яриничем було об’явлено з трибуни Верховної Ради про дефіцит лікарів який збільшився до 30%.

Через декілька місяців Богомолець повідомила, що тільки столичних лікарів за кордон виїхало понад 4 500 чоловік. А нещодавно експерт Костянтин Надутий заявив, що 3,5 тисячі інтернів на Миколаївщині представники європейських роботодавців викупили, запропонувавши заробітну плату до 3,500 тисяч євро.

Комментировать

Нажмите для комментария

Здравствуйте,
Выйти

Мы на Facebook