Новини

В МОЗі обговорили проблеми пільгового оподаткування лікарських засобів

Задля врегулювання питань прискорення поставок лікарських засобів, що закуповуються через міжнародні організації, Міністерство охорони здоров`я організувало зустріч представників спеціалізованих організацій ПРООН та «Crown Agents» з українськими постачальниками, які перемогли у тендерах міжнародних закупівель

Задля врегулювання питань прискорення поставок лікарських засобів, що закуповуються через міжнародні організації, Міністерство охорони здоров`я організувало зустріч представників спеціалізованих організацій ПРООН та «Crown Agents» з українськими постачальниками, які перемогли у тендерах міжнародних закупівель, повідомляє прес-служба МОЗ України.

Представники українських компаній-постачальників у ході зустрічі озвучили проблемні питання розмитнення та пільгового оподаткування лікарських засобів, що плануються до постачання.

Заступник Міністра охорони здоров`я Ігор Перегінець нагадав, що механізми реалізації процедури закупівлі та постачання лікарських засобів і медичних виробів через міжнародні організації в Україні випробовуються вперше, а тому потребують удосконалення. «З часом усі моменти від оголошення тендерів до потрапляння ліків до пацієнта будуть налагоджені. Наразі усі можливі кризові моменти в питанні постачання життєво необхідних ліків в Україну фахівці МОЗ з представниками міжнародних організацій та компаній-постачальників вирішуватимуть спільно та в оперативному режимі», — наголосив І. Перегінець.

Як уже повідомлялося, обрані Урядом для закупівель лікарських засобів міжнародні організації – Програма розвитку ООН (ПРООН), Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та британська компанія «Crown Agents» у 2016 здійснюватимуть увесь обсяг необхідних закупівель за потребою, яку сформує Міністерство охорони здоров`я.

Читайте також: Квіташвілі закликає змінити принцип фінансування медичної галузі в Україні

Комментировать

Нажмите для комментария