Новини

У МОЗі готують базу для впровадження референтного ціноутворення ліків

На нараді розглядалися питання щодо забезпечення населення якісними, ефективними і доступними ліками через впровадження референтного ціноутворення на ліки, та реімбурсацію основних препаратів

Українські медики провели робочу нараду, на якій обговорювали цінову доступність ліків для  українців.  У заході взяли участь представники українського МОЗу, а також представники економічного відомства, мінфіну, державної фіскальної служби, Антимонопольного комітету України, державної регуляторної служби і представники громадськості.

Зокрема, вони розглянули питання щодо забезпечення населення якісними, а також ефективними і доступними ліками через впровадження референтного ціноутворення на ліки. Йшлося також і про системи реімбурсації основних препаратів, обговорювалися пропозиції до вже розроблених проектів і нормативних актів.

Ті проекти постанов, що вже доопрацьовані і враховують пропозиції, надані центральними органами влади, будуть підготовлені у найближчі терміни та подані до Кабінету міністрів України.

Читайте такжеРеферентное ценообразование – хорошо забытое старое с новыми нюансами.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook