Є думка Сторінка редактора

Можливі наміри: МОЗ нагадала, що за порушення регламенту іспиту «Крок» у США позбавляють можливості стати лікарем

На сторінці МОЗу  розповідають, чому саме залучили Нацполіцію до здачі іспитів у медВУЗах, а також розповіли про позбавлення можливості стати лікарем.

Студенти медичних ВУЗів здаватимуть американський іспит Крок під наглядом Нацполіції

Ліцензійний інтегрований іспит «Крок», прийшов до України зі штатів та був взятий на озброєння очільниками Міністерства охорони здоров’я, як інструмент для підвищення рівня знань майбутніх лікарів в Україні.

На думку чиновників, цей іспит є справжнім мірилом якості підготовки медичних та фармацевтичних кадрів, а тому необхідно суворо дотримуватись його регламенту. Наприклад, унеможливити академічну неброчесність (списування, наявність гаджетів та інше, включаючи залучення підставних осіб до іспиту.

Також в МОЗ нагадали наступне: «У США особа, яка була викрита у порушенні правил та процедури проведення оцінювання, назавжди втрачає можливість стати лікарем, адже недоброчесність несумісна з високим званням лікаря».

Можливо це й було приведено лише, як приклад, а можливо вже наступного року це правило буде залучено і до українських правил випуску з медичного ВУЗу.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook

    Найпопулярніше

    Вибір редакції