Новини

МОЗ змінить алгоритм тестування на COVID-19

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова в ефірі програми «Ранок з Україною», у МОЗ планують внести низку змін до алгоритму тестування громадян на коронавірус.

З початком використання нових експрес-тестів, що визначають наявність у крові антигенів до COVID-19, стало можливим розширення кола осіб, що зможуть пройти перевірку на COVID-19, та збільшення охоплення серед населення.

Зокрема це стосується пацієнтів, що проходять обов’язкове тестування під час планової госпіталізації. Відтепер їм не доведеться очікувати на результати протягом декількох діб, як у разі проведення ІФА-дослідження, адже з новими тестовими системами про наявність інфекції можна дізнатися вже за 15 хвилин після отримання біологічного матеріалу.

Максим Степанов доповів, що наразі Міністерство має на меті забезпечення лікарень цими тестами в необхідній кількості, і очільник МОЗ вже дав Вікторові Ляшко відповідне доручення.

Хоча від початку цього тижня спостерігалася чітка тенденція до зменшення кількості звернень громадян та, відповідно, проведених тестів, міністр попередив, що невдовзі ситуація може кардинально зміниться.

Комментировать

Нажмите для комментария

    Ми на Facebook